Sollux SL.0645 - Stropné svietidlo CULLO betónové 1xGU10 AR111
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0645 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | betón |
| Farba: | sivá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 220, 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 140 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Kolekcia: | Cullo |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 14 cm |
| Výkon žiarovky: | max 40W |
| Výška: | 14 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0646 - Stropné svietidlo VALDE betónové 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
28,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0093 - Stropné bodové svietidlo RING 3 čierne 3xGU10
skladom u dodávateľa 202 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0675 - Stropné svietidlo ARIZ prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
25,25 €
Sollux SL.0882 - Stropné svietidlo BASIC 2 betónové 2xGU10 AR111
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
57,55 €
Sollux SL.0915 - Stropné svietidlo QUATRO 1 prírodné drevo 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
42,10 €
Sollux SL.0331 - Stropné bodové svietidlo Ring 4L 4xGU10, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
75,80 €
Sollux SL.1015 - Stropné bodové svietidlo Ring 3P 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
48,65 €
Sollux SL.0016 - Stropné svietidlo ORBIS 1 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 4-14 dní
26,20 €
Sollux SL.0492 - Stropné svietidlo ORBIS 1xGU10 prírodné drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
25,25 €
Sollux SL.1003 - Stropné svietidlo LAGOS 60 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
49,60 €
Sollux SL.0435 - Stropné svietidlo LAGOS 30 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 4-14 dní
27,35 €


























































