Rendl R13679 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13679 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | čierna, opál |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Svetelný tok: | 1700 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 375 mm |
| Hĺbka: | 86 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13677 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 199 ksdodanie 6-14 dní
138,75 €
Rendl R13678 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
266,45 €
Rendl R13676 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13742 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R13687 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
118,40 €
Rendl R13754 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
214,65 €
Rendl R13688 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
207,25 €
Rendl R13538 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, biela
skladom u dodávateľa 125 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13698 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
192,45 €
Rendl R13678 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
266,45 €
Rendl R13676 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl R13693 - Stropné kúpeľové svietidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R13683 - Stropné kúpeľové svietidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 173 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €




























































