TOP LIGHT Twister 30 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Twister 30 IP44, 18W, 4000K, 1800lm, Ø300, biela / trblietavý efekt
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Twister 30 |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela, trblietavý efekt |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 18 W |
| Svetelný tok: | 1800 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Priemer: | 300 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Onyx HS CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, 290x290, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
22,00 €
TOP LIGHT Comet 30B CCT - Stropné LED svietidlo Comet 30B CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP54, Ø300, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
28,20 €
TOP LIGHT Spirit 40B CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Spirit 36W, 3000/4000/6500K, 3600lm, IP44, Ø400, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Comet 20C CCT - Stropné LED svietidlo Comet 20C CCT 15W, 3000/4000/6500K, 1500lm, IP54, Ø200, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
20,20 €
TOP LIGHT Dunaj K30 CCT - Stropné LED svietidlo Dunaj 24W, 3000/4000/6500K, 2640lm, IP44, Ø320, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
14,85 €
TOP LIGHT Petal 40C CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Onyx HL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Dunaj K50 CCT - Stropné LED svietidlo Dunaj 48W, 3000/4000/6500K, 5280lm, IP44, Ø480, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
29,25 €
TOP LIGHT Petal 40B CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Dunaj K40 CCT - Stropné LED svietidlo Dunaj 32W, 3000/4000/6500K, 3520lm, IP44, Ø380, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
22,05 €




























































