TOP LIGHT Apolo 60C RC - Stropné LED svietidlo Apolo 60C 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, čierna + diaľkové ovládanie
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Apolo 60C RC |
Dostupnosť:
Skladom 4 ks
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Na diaľkové ovládanie, stmievanie 10-100%, zmena teploty svietenia 3000-6500K, nočné svetlo, pamäť
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | nastaviteľná, teplá biela, neutrálna biela, studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6500 K |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 45 W |
| Svetelný tok: | 4500 lm |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 610 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Apolo 60B RC - Stropné LED svietidlo Apolo 60B 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
115,45 €
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Metal 40S RC - Stropné LED svietidlo Metal 40S 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, šedá + diaľkové ovládanie
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
51,10 €
TOP LIGHT Dekor 40C RC - Stropné LED svietidlo Dekor 40C 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
72,70 €
TOP LIGHT Revit 80C RC - Stropné LED svietidlo Revit 80C 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
141,05 €
TOP LIGHT Revit H40B RC - Stropné LED svietidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
56,20 €
TOP LIGHT Ocean K80 RC - Stropné LED svietidlo Ocean K 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, Ø780, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
100,65 €
TOP LIGHT Ocean H80 RC - Stropné LED svietidlo Ocean H 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, 760x760, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
91,50 €
TOP LIGHT Salerno 60B RC - Stropné LED svietidlo Salerno 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
69,75 €
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
60,60 €
TOP LIGHT Metal 40C RC - Stropné LED svietidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
68,65 €
TOP LIGHT Riviera B RC - Stropné LED svietidlo Riviera B 65W, 3000-6500K, 6500lm, 580x580, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
55,05 €


























































