SPECTRUM SLI031036WW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 3000K, 3380lm, IP54, Ø380, čierna/biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLI031036WW_PW |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 310 ksdodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Súčasťou balenia sú 2 kusy prsteňov: čierny a biely
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela, čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 32, 32 W |
| Svetelný tok: | 2200, 3380 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 115 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 380 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLI031034WW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 3000K, 1950lm, IP54, Ø250, čierna/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
8,10 €
SPECTRUM SLI031034NW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 4000K, 2000lm, IP54, Ø250, čierna/biela
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
15,05 €
SPECTRUM SLI031034CW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 6000K, 2050lm, IP54, Ø250, čierna/biela
skladom u dodávateľa 887 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,50 €
SPECTRUM SLI031035CW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 24W, 6000K, 2850lm, IP54, Ø320, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-7 prac. dní
11,55 €
SPECTRUM SLI031036CW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 6000K, 3400lm, IP54, Ø380, čierna/biela
skladom u dodávateľa 635 ksdodanie 3-7 prac. dní
20,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Spectrum SLI047318CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, biela/prizmatický kryt
skladom u dodávateľa 122 ksdodanie 3-7 prac. dní
49,15 €
Spectrum SLI003037CCT_PW - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Scatolo CCT 20W, 3000/4000/6000K, 2500lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 1320 ksdodanie 3-7 prac. dní
18,70 €
Spectrum SLI047312CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, biela
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
35,65 €
Spectrum SLI043035CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 1282 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €
Spectrum SLI031056CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA FUSION 20W/30W/40W, 3000/4000/6000K, 4500lm, IP44, Ø330, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
22,95 €
Spectrum SLI003036CCT_PW - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Scatolo CCT 8W, 3000/4000/6000K, 1000lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 1390 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
Spectrum SLI031047CCT_PW - Stropné kúpeľňové LED svítidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 36W, 3000/4000/6000K, IP54, 3600lm, Ø400, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
24,10 €
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
25,55 €
Spectrum SLI031061CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA FUSION 20W/30W/40W, 3000/4000/6000K, IP44, 5400lm, 330x330, biela
skladom u dodávateľa 468 ksdodanie 3-7 prac. dní
24,85 €
Spectrum SLI047314CCT_PW – Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, biela/prizmatický kryt
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
38,55 €





























































