TOP LIGHT Safir KM RC - Stropné LED svietidlo Safir 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, biela + diaľkový ovládač
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Safir KM RC |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | studená biela, teplá biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6500 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 51 W |
| Svetelný tok: | 5100 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 480 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Norman 40C RC - Stropné LED svietidlo Norman 40C 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø390, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
36,70 €
TOP LIGHT Apolo 60B RC - Stropné LED svietidlo Apolo 60B 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
115,45 €
TOP LIGHT Metal 40C RC - Stropné LED svietidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
68,65 €
TOP LIGHT Ocean HM RC - Stropné LED svietidlo Ocean HM 51W, 3000-6500K, 5100lm, 440x440, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
55,55 €
TOP LIGHT Riviera B RC - Stropné LED svietidlo Riviera B 65W, 3000-6500K, 6500lm, 580x580, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
55,05 €
TOP LIGHT Revit 80B RC - Stropné LED svietidlo Revit 80B 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
141,05 €
TOP LIGHT Revit 40C RC - Stropné LED svietidlo Revit 40C 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
56,20 €
TOP LIGHT Onyx KS RC - Stropné LED svietidlo Onyx KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø380, biela/čierna + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní
47,40 €
TOP LIGHT Norman 50B RC - Stropné LED svietidlo Norman 50B 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø490, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
57,20 €
TOP LIGHT Liberty H RC - Stropné LED svietidlo Liberty H 24W, 3000-6500K, 2500lm, 375x375, biela/trblietavý efekt/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
47,45 €


























































