PREZENT 71332 - Stropné LED svietidlo SWIMM 36W, 4000K, IP44, 2200lm, chróm / biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.71332 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela, trblietavý efekt, chróm-lesklý |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Svetelný tok: | 4000, 2200, 1900 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 385 mm |
| Hĺbka: | 77 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 71334 - Stropné LED svietidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikel/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
63,40 €
PREZENT 71333 - Stropné LED svietidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikel/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €
PREZENT 71331 - Stropné LED svietidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chróm/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
50,75 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 27304 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
18,55 €
Prezent 27306 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
24,90 €
Prezent 27315 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €
PREZENT 49010 - Stropné svietidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
29,25 €
PREZENT 27012 - Stropné LED svietidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
17,55 €
Prezent 27023 - Stropné LED svietidlo Lenys SQ III. 6W, 4000K, 420lm 90x90, IP44/20, čierna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
11,70 €
PREZENT 49008 - Stropné svietidlo NORD 2xE27, IP44, Ø285, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
48,80 €
Prezent 27021 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná čierna/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
23,40 €
Prezent 27307 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
25,85 €
Prezent 27308 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
36,10 €




























































