TK Lighting 6248 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, ľan/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6248 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Farba: | čierna, biela, len |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 600 mm |
| Výška: | 350 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6247 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, ľan/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3442 - Stropné textilné svietidlo Mona 4xE27, 690x500mm, biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
111,95 €
TK Lighting 3443 - Stropné textilné svietidlo Mona 5xE27, 810x470mm, biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
TK Lighting 6591 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 3xE27, 540x420mm, hnedá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 10153 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 3432 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 4433 - Stropné svietidlo Rondo beige 4xE27, Ø610, béžová/textil
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 3228 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, ružová
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
54,75 €
TK Lighting 6584 - Stropné textilné svietidlo Juta 4xE27, Ø600, juta
skladom u dodávateľa 294 ksdodanie 4-14 dní
104,30 €
TK Lighting 5798 - Stropné textilné svietidlo Juta 2xE27, Ø450, juta
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
74,45 €
TK Lighting 1584 - Stropné svietidlo Rondo graphite 4xE27, Ø600, sivá/textil
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
87,20 €

























































