TK Lighting 6247 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, ľan/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6247 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Farba: | čierna, biela, len |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 350 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6248 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, ľan/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
97,85 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4239 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, grafit/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
80,60 €
TK Lighting 6592 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 4xE27, 690x500mm, hnedá
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
120,45 €
TK Lighting 5774 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø600, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 4-14 dní
114,05 €
TK Lighting 3998 - Stropné textilné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
82,90 €
TK Lighting 3379 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/textil
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
80,80 €
TK Lighting 6591 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 3xE27, 540x420mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
99,15 €
TK Lighting 3145 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, sivá
skladom u dodávateľa 132 ksdodanie 4-14 dní
82,95 €
TK Lighting 1581 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø600, biela/textil
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
87,20 €
TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,15 €
TK Lighting 1534 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, modrá
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
46,55 €


























































