Strühm-Ideus 00015 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo ANITA LED 8W, 4000K, 570lm, IP44, chróm + vypínač
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-00015 |
ihneď na odoslanie Dalších 1116 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 prac. dní
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 00015 – Nástenné kúpeľňové LED svietidlo ANITA LED 8W, 4000K, 570lm, IP44, chróm + vypínač
Moderné nástenné kúpeľňové LED svietidlo ANITA LED je určené na funkčné a rovnomerné osvetlenie priestoru nad zrkadlom. Vďaka možnosti naklápania nahor a nadol a otočnému ramenu hlavy svietidla je možné svetlo presne nasmerovať podľa potreby. Neutrálne biele svetlo zabezpečuje prirodzené podanie farieb a je vhodné na každodenné používanie. Krytie IP44 umožňuje bezpečnú inštaláciu aj v prostredí so zvýšenou vlhkosťou a integrovaný vypínač zvyšuje komfort obsluhy.
Vlastnosti
• Výkon: 8 W
• Svetelný tok svietidla: 570 lm
• Svetelný tok zdroja: 1070 lm
• Teplota chromatickosti: 4000 K
• Farba svetla: neutrálna biela
• Stupeň krytia: IP44
• Uhol svietenia: 120°
• Životnosť: 35 000 h
• Napätie: 230 V / 50 Hz
• Svetelný zdroj: integrované SMD LED (nevymeniteľné)
• Možnosť stmievania: nie
• Možnosť regulácie smeru svietenia: áno
• Vypínač: integrovaný
• Rozmery: 400 × 45 × 192 mm
• Materiál: oceľový plech, polykarbonát (PC)
• Farba: chróm
Hlavné výhody
• Presne smerovateľné osvetlenie vďaka nastaviteľnej hlave svietidla
• Praktické svetlo nad zrkadlo s neutrálnym bielym svetlom
• Integrovaný vypínač pre pohodlné ovládanie
• Vhodné do kúpeľní a ďalších vlhkých priestorov
• Moderný chrómový dizajn s dlhou životnosťou LED zdroja
| Materiál: | polykarbonát, oceľ |
| Farba: | chróm-lesklý |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 8 W |
| Svetelný tok: | 570 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 83 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 192 mm |
Strühm-Ideus 00016 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo ANITA LED 12W, 4000K, 850lm, IP44, chróm + vypínač
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03967 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo CYBER 9W, 4100K, 535lm, IP44, 400mm, čierna
skladom u dodávateľa 2098 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 03883 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA 8W, 4100K, 540lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 00016 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo ANITA LED 12W, 4000K, 850lm, IP44, chróm + vypínač
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03968 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo CYBER 14W, 4100K, 910lm, IP44, 600mm, strieborná
skladom u dodávateľa 2206 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 03884 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA CCT 12W, 3000/4000/6500K, 950lm, IP44, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04021 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA CCT 8W, 3000/4000/6500K, 620lm, IP44, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03969 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo CYBER 14W, 4100K, 860lm, IP44, 600mm, čierna
skladom u dodávateľa 823 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 03966 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo CYBER 9W, 4100K, 585lm, IP44, 400mm, strieborná
skladom u dodávateľa 2131 ksdodanie 3-10 prac. dní




























































