Strühm-Ideus 04021 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA CCT 8W, 3000/4000/6500K, 620lm, IP44, biela
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04021 |
ihneď na odoslanie Dalších 243 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 prac. dní
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04021 – Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA CCT, biela
Nástenné LED svietidlo Strühm-Ideus MAMBA CCT ponúka spoľahlivé a účinné osvetlenie pre kúpeľne a vlhké priestory. Funkcia CCT umožňuje prepínanie medzi tromi tónmi svetla – 3000K / 4000K / 6500K, takže si jednoducho zvolíte farbu podľa potreby. Svietidlo poskytuje 620 lm. Široký uhol svietenia 140° a možnosť nastavenia smeru osvetlenia zvyšujú praktickosť pri každodennom používaní, najmä pri zrkadle. Vďaka krytiu IP44 je vhodné aj do vlhkého prostredia.
Vlastnosti
• Výkon: 8 W
• Svetelný tok zdroja: 1090 lm
• Svetelný tok svietidla: 620 lm
• Teplota chromatickosti: 3000K / 4000K / 6500K (CCT)
• Farba svetla: teplá / neutrálná / studená
• Napätie: 230V / 50Hz
• Stupeň krytia: IP44
• Uhol vyžarovania: 140°
• Ra: 81
• Možnosť regulácie smeru svietenia: áno
• Svetelný zdroj: integrovaný SMD LED modul (nemožno meniť)
• Určenie: interiér
Hlavné výhody
• Možnosť zmeny farby svetla vďaka CCT
• Vhodné do kúpeľní – krytie IP44
• Nastaviteľný smer svietenia pre presné osvetlenie
• Úsporné a účinné LED osvetlenie
• Jednoduchý, moderný dizajn v bielej farbe
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela, studená biela, nastaviteľná, neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 8 W |
| Svetelný tok: | 620 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 81 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 140 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Hĺbka: | 120 mm |
Strühm-Ideus 03883 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA 8W, 4100K, 540lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03884 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA CCT 12W, 3000/4000/6500K, 950lm, IP44, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 00016 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo ANITA LED 12W, 4000K, 850lm, IP44, chróm + vypínač
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03968 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo CYBER 14W, 4100K, 910lm, IP44, 600mm, strieborná
skladom u dodávateľa 2206 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 00015 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo ANITA LED 8W, 4000K, 570lm, IP44, chróm + vypínač
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03969 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo CYBER 14W, 4100K, 860lm, IP44, 600mm, čierna
skladom u dodávateľa 823 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 03884 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA CCT 12W, 3000/4000/6500K, 950lm, IP44, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03967 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo CYBER 9W, 4100K, 535lm, IP44, 400mm, čierna
skladom u dodávateľa 2098 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 03966 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo CYBER 9W, 4100K, 585lm, IP44, 400mm, strieborná
skladom u dodávateľa 2131 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 03883 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo MAMBA 8W, 4100K, 540lm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie




























































