Strühm-Ideus 04866 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED D PIR 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna + senzor
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04866 |
ihneď na odoslanie Dalších 906 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 prac. dní
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04866 – Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED D PIR 1,2W, 3000/4000/6000K, 50lm, čierna + senzor
Kompaktné orientačné LED svietidlo Strühm WEKTOR LED D PIR je určené pre nočné alebo doplnkové osvetlenie interiérov, ako sú chodby, schodiská, spálne či detské izby. Ponúka trojstupňovú reguláciu teploty svetla (3000K / 4000K / 6000K) a integrovaný PIR senzor pohybu s dosahom do 2 m a uhlom detekcie 120°.
Svietidlo sa automaticky zapne pri zaznamenaní pohybu, keď intenzita okolitého svetla klesne pod 30 lx, a po približne 30 sekundách sa vypne. Je vyrobené z kvalitného plastového tela a predná časť je kovový výlisok, ktorý je uchytený magneticky pre jednoduchú montáž a údržbu. Vďaka nízkemu výkonu 1,2 W a svetelnému toku 50 lm poskytuje príjemné orientačné svetlo s minimálnou spotrebou energie. Montáž je jednoduchá – svietidlo pasuje do inštalačnej krabice KU68.
Technické parametre:
- Výkon: 1,2 W
- Napájanie: 230 V / 50 Hz
- Svetelný tok svietidla: 50 lm
- Svetelný tok zdroja: 58 lm
- Teplota chromatickosti: 3000 / 4000 / 6000 K (CCT)
- CRI: >81
- Uhol svietenia: 60°
- Detekčný uhol senzora: 120°
- Dosah senzora: < 2 m (pri teplote < 24 °C)
- Prah svetla senzora: < 30 lx
- Čas svietenia: cca 30 s
- Krytie: IP20
- Životnosť: 35 000 h
- Trieda ochrany: II
- Zdroj svetla: SMD LED (nevymeniteľný)
- Stmievanie: nie
- Materiál: plastové telo + kovový predný výlisok (magnetické uchytenie)
- Farba: čierna
- Montáž: do inštalačnej krabice KU68
- Použitie: interiér
Hlavné výhody:
✔ Trojstupňové nastavenie farby svetla (WW/NW/CW)
✔ PIR senzor pohybu a súmraku
✔ Automatické zapnutie a vypnutie po 30 s
✔ Plastové telo s kovovým magnetickým čelom
✔ Úsporné orientačné osvetlenie s dlhou životnosťou
✔ Kompatibilné s krabicou KU68
| Materiál: | oceľ, kov, plast |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela, nastaviteľná, teplá biela, studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1, 2 W |
| Svetelný tok: | 50 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 81 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 60 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Zápustná hĺbka: | 40 mm |
| Typ senzora: | PIR |
Strühm-Ideus 04859 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED C 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna/biela
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04860 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED C 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04861 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED D 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna/biela
Skladom 55 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04862 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED D 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna
Skladom 46 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04863 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED C PIR 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna/biela + senzor
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04864 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED C PIR 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna + senzor
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04865 – Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED D PIR 1,2W, 3000/4000/6000K, 50lm, čierna/biela + senzor
Skladom 15 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04861 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED D 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna/biela
Skladom 55 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04860 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED C 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04859 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED C 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna/biela
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04865 – Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED D PIR 1,2W, 3000/4000/6000K, 50lm, čierna/biela + senzor
Skladom 15 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04864 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED C PIR 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna + senzor
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04862 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED D 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna
Skladom 46 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04863 - Orientačné LED svietidlo WEKTOR LED C PIR 1,2 W, 3000/4000/6000, 50lm, čierna/biela + senzor
Skladom 4 ksihneď na odoslanie


























































