TOP LIGHT Revit H30B CCT - Stropné LED svietidlo Revit 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, 300x300, biela
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Revit H30B CCT |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Objavte stropné LED svietidlo Revit od značky Top Light, ktoré kombinuje moderný design s vynikajúcim výkonom! S výkonom 24W a jasom 2400 lúmenov je toto svietidlo ideálnou voľbou pre presvetlenie každého interiéru – či už sa jedná o obývaciu izbu, kuchyňu, spálňu alebo pracovňu.
Svietidlo je navyše vybavené funkciou CCT, čo znamená, že si môžete prispôsobiť farbu svetla stlačením tlačidla (3000/4000/6500K) – ideálny pre každú situáciu! Užívajte si teplé, útulné svetlo na relaxáciu alebo studenšie osvetlenie pre zvýšenie produktivity.
S minimalistickým bielym dizajnom, výškou iba 25 mm a kompaktnými rozmermi 300 x 300 mm sa svietidlo Revit ľahko integruje do akéhokoľvek interiéru. Jeho kvalitné spracovanie zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivý výkon. Vytvorte si priestor, ktorý vás inšpiruje, a užite si dokonalé osvetlenie s LED svietidlom Revit!
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Svetelný tok: | 2400 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Revit H30C CCT - Stropné LED svietidlo Revit 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, 300x300, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Comet 20C CCT - Stropné LED svietidlo Comet 20C CCT 15W, 3000/4000/6500K, 1500lm, IP54, Ø200, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Riviera B RC - Stropné LED svietidlo Riviera B 65W, 3000-6500K, 6500lm, 580x580, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Spirit 40D CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Spirit 36W, 3000/4000/6500K, 3600lm, IP44, Ø400, hnedá/imitácia dreva
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Onyx KM RC - Stropné LED svietidlo Onyx KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, biela/čierna + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dunaj H 50 - Stropné LED svietidlo Dunaj 36W, 4000K, 3240lm, 440x440, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Silver KL 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KL 24W, 6000K, 2160lm, IP44, Ø380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Silver HL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Petal 40B CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Onyx KL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, Ø390, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dekor 40B RC - Stropné LED svietidlo Dekor 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie



























































