PREZENT 39022 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI 1xE27/60W, IP44, rustik/mliečna
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.39022 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 500 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 2-5 dní
ihneď na odoslanie Dalších 500 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Farba: | matná, mliečna, antika |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 180 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 39021 - Vonkajšie nástenné svietidlo BIRD 1xE27/60W, IP43, rustik/mliečna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
17,55 €
PREZENT 39026 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI 1xE27/60W, IP44, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
25,85 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 48322 - Vonkajšie nástenné svietidlo PALERMO 1xE27/60W, IP44, rustik
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
24,90 €
PREZENT 39032 - Vonkajšie nástenné svietidlo SPLIT 1xE27/40W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
23,40 €
PREZENT 39040 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI MINI 1xE27, IP44, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
PREZENT 39007 - Vonkajšie nástenné svietidlo LIDO 1xE27/60W, IP33, rustik
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
19,55 €
PREZENT 39027 - Vonkajšie nástenné svietidlo SPLIT 1xE27/40W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
27,80 €
PREZENT 61037 - Vonkajšie nástenné svietidlo COPENHAGEN 1xE27/40W, IP44, matná čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
PREZENT 39021 - Vonkajšie nástenné svietidlo BIRD 1xE27/60W, IP43, rustik/mliečna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
17,55 €
PREZENT 39038 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI 1xE27, IP44, matná čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
25,85 €
PREZENT 3048 - Vonkajšie nástenné svietidlo SANGHAI 1xE27/60W, IP44, meď
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
62,95 €
PREZENT 48321 - Vonkajšie nástenné svietidlo PALERMO 1xE27/60W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
23,90 €

























































