Rendl R13792 - Vonkajšie nástenné svietidlo Granita 2xGU10, IP65, betón/dekor svetlý granit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13792 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | betón |
| Farba: | granit |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 2x5 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 85 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R10364 - Vonkajšie nástenné svietidlo Lesa 1xE27, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
85,15 €
Rendl R12691 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 137 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13513 - Vonkajšie nástenné svietidlo Selma 1xGU10, IP54, biela
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 6-14 dní
30,35 €
Rendl R13615 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R12018 - Vonkajšie nástenné svietidlo Chicago 1xE27, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 110 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R11170 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sonet 7W, 3000K, 490lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 6-14 dní
118,45 €
Rendl R10439 - Vonkajšie nástenné svietidlo Woop 1xR7s, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R13796 - Vonkajšie nástenné svietidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, striebornosivá
skladom u dodávateľa 102 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R13738 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,65 €
Rendl R10554 - Vonkajšie nástenné svietidlo Telo 1xG9, IP44, antracit/číra
skladom u dodávateľa 105 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €



























































