Rendl R10365 - Vonkajšie nástenné svietidlo Lesa 1xE27, IP54, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10365 |
Vonkajšie nástenné svietidlo z hliníka v bielej farbe. Súčasťou balenia je krytka na zamedzenie svietenia smerom nahor.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x26 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 260 mm |
| Šírka: | 106x260 mm |
| Výška: | 77 mm |
| Hĺbka: | 106 mm |
Rendl R10364 - Vonkajšie nástenné svietidlo Lesa 1xE27, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R10366 - Vonkajšie nástenné svietidlo Lesa 1xE27, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 105 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13515 - Vonkajšie nástenné svietidlo Selma 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13634 - Vonkajšie nástenné svietidlo Sorano 2xGU10, IP44, čierna/plast
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13737 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
Rendl R13619 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sampo 9W, 3000K, 650lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 124 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13610 - Vonkajšie nástenné svietidlo Desmond 2xGU10, IP44, striebornošedá
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R12569 - Vonkajšie nástenné svietidlo Durant 1xE27, IP54, 250x109, antracit
skladom u dodávateľa 144 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13641 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Camargue 6W, 3000K, 550lm, IP65, antracit/satén
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13756 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Gavin 13W, 3000K, 650lm, IP65, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13755 - Vonkajšie nástenné svietidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní


























































