PREZENT 61023 - Vonkajšie nástenné svietidlo TERST 1xE27, IP44, tmavá šedá/opál
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.61023 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | opál, sivá, tmavá šedá |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 285 mm |
| Šírka: | 285 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 125 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 61017 - Vonkajšie nástenné svietidlo TUX 1xE27, IP44, tmavo sivá/opál
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
17,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 31313 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tanuk 9W, 4000K, 820lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
37,05 €
PREZENT 48324 - Vonkajšie nástenné svietidlo HALIFAX 1xE27/10W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
13,20 €
PREZENT 28204 - Vonkajšie nástenné svietidlo ZARAGOZA 2xE27, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
Prezent 28212 - Vonkajšie nástenné svietidlo Tobbo 1xE27, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
21,45 €
Prezent 31308 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Umera 9W, 4000K, 820lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
36,10 €
Prezent 31316 - Vonkajšie nástenné svietidlo Suez 1xE27, IP44, čierna/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
37,05 €
PREZENT 39026 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI 1xE27/60W, IP44, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
25,85 €
PREZENT 39038 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI 1xE27, IP44, matná čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
25,85 €
Prezent 31314 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Nautic 3W, 4000K, 280lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
22,45 €
Prezent 31315 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Nautic 2x3W, 4000K, 2x280lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
28,30 €



























































