Rabalux 8216 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, biela/sklo + senzor
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-8216 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
Klasické nástenné svietidlo Velence so senzorom 8m, 120°.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela, transparentné |
| IP krytie: | 43 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 360 mm |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8207 - Vonkajšie závesné svietidlo Velence 1xE27, IP43, 950x210, biela/sklo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8201 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, biela/sklo
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8203 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, biela/sklo
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8205 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 400mm, biela/sklo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
12,80 €
Rabalux 8209 - Vonkajšie stojanové svietidlo Velence 1xE27, IP43, 1050mm, biela/sklo
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
32,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 7479 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP44, biela + senzor
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
31,75 €
Rabalux 7505 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Palanga 12W, 3000K, 800lm, IP44, antracit/biela + senzor
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
47,80 €
Rabalux 77005 - Vonkajšie nástenné solárne LED svietidlo Qesa 10W, 4000K, 460lm, IP44, čierna/biela + senzor
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
17,15 €
Rabalux 77116 - vonkajšie nástenné LED svietidlo Zaragoza 9W, 2700/4000/6500K, IP54, 850lm, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
27,25 €
Rabalux 8217 - Vonkajšie nástenné svietidlo Velence 1xE27, IP43, čierna/sklo + senzor
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
32,05 €
Rabalux 77115 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zaragoza 9W, 2700/4000/6500K, IP54, 850lm, čierna/biela + senzor
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
27,25 €
Rabalux 7915 - Vonkajšie nástenné svietidlo Katowice 1xGU10, IP44, antracit/transparentný + senzor
skladom u dodávateľa 175 ksdodanie 3-10 dní
20,80 €
Rabalux 7837 - Vonkajšie nástenné svietidlo Milano 1xE27, IP43, čierna / transparentná + senzor
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €
Rabalux 8146 - Vonkajšie nástenné svietidlo Black torch 1xE27, IP44, matná čierna / biela + senzor
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
22,15 €
Rabalux 8800 - Nástenné vonkajšie svietidlo Sevilla 1xE27, IP44, chróm lesklý/biela + senzor
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
31,10 €



























































