Rendl R13631 - Vonkajšie stropné svietidlo Keig 1xGU10, IP65, 86x86, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13631 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 86x86 mm |
| Výška: | 103 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13632 - Vonkajšie stropné svietidlo Keig 1xGU10, IP65, 86x86, čierna
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R13503 - Vonkajšie stropné svietidlo Rodge 1xGU10, IP54, 87x87, biela
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R13628 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin SQ 10W, 3000K, 800lm, IP54, biela/satén
skladom u dodávateľa 162 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R14231 - Vonkajšie stropné svietidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
35,15 €
Rendl R13625 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/číre sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
77,70 €
Rendl R10430 - Vonkajšie stropné svietidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, antracit
skladom u dodávateľa 340 ksdodanie 6-14 dní
57,35 €
Rendl R12564 - Vonkajšie svietidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €



























































