Rendl R10427 - Vonkajšie zapichovacie svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, striebornosivá
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10427 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | striebornosivá |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 65 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 175+215 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10432 - Vonkajšie nástenné svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
53,65 €
Rendl R10388 - Vonkajšie nástenné svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, striebornošedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R10431 - Vonkajšie zapichovacie svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 6-14 dní
61,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R11755 - Univerzálny bodec do zeme, čierna
skladom u dodávateľa 180 ksdodanie 6-14 dní
11,85 €
Rendl R10431 - Vonkajšie zapichovacie svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 6-14 dní
61,05 €
Rendl R11754 - Vonkajší nastaviteľný LED reflektor Ross 9W, 3000K, 900lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 73 ksdodanie 6-14 dní
155,45 €

























































