Rendl R10388 - Vonkajšie nástenné svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, striebornošedá
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10388 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | striebornosivá |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 65 mm |
| Šírka: | 98 mm |
| Výška: | 105+40 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10427 - Vonkajšie zapichovacie svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
61,05 €
Rendl R10432 - Vonkajšie nástenné svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
53,65 €
Rendl R10431 - Vonkajšie zapichovacie svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 6-14 dní
61,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13615 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R13755 - Vonkajšie nástenné svietidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R13793 - Vonkajšie nástenné svietidlo Kane 1xGU10, IP65, betón/dekor tmavý granit
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R13756 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Gavin 13W, 3000K, 650lm, IP65, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
105,50 €
Rendl R13569 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mliečny kryt
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R12557 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 206 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R13611 - Vonkajšie nástenné svietidlo Desmond 2xGU10, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 119 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R13641 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Camargue 6W, 3000K, 550lm, IP65, antracit/satén
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 6-14 dní
118,45 €
Rendl R12027 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12028 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Kubi 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,05 €


























































