PREZENT 27503 - Bodové svietidlo TAMETA 1xE14 biela/svetlé drevo
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.27503 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | drevo, kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 140, 120 mm |
| Výška: | 140, 120 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 27504 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 2xE14, biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
29,25 €
PREZENT 27506 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 5xE14, biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
68,30 €
PREZENT 27505 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 3xE14, biela/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
43,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 75472 - Bodové svietidlo Daytona 3xE14, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €
PREZENT 75463 - Bodové svietidlo BASKET 2xE27/60W, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
38,05 €
PREZENT 75567 - Stropné bodové svietidlo TONG 3xE14 saténový nikel/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,45 €
Prezent 27520 - Stropné bodové svietidlo Arya 2xE14, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
Prezent 75468 - Bodové svietidlo Antares 2xE14, čierna/červená meď
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
31,20 €
PREZENT 75453 - Stropné bodové svietidlo PADRE 4xE14, chróm/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
70,25 €
PREZENT 75450 - Bodové svietidlo PADRE 1xE14, chróm/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
PREZENT 75557 - Stropné bodové svietidlo PONY 3xE14, čierna/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
58,55 €
PREZENT 27506 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 5xE14, biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
68,30 €
PREZENT 75552 - Stropné bodové svietidlo ORFEUS 3xE14, sivá/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
60,50 €

























































