Globo 15698-3HR - Dizajnový luster Gorley 3xE27, Ø470, matná čierna/dymové sklo
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-15698-3HR |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | matná čierna, dymová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 470 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15698-3H - Dizajnový luster Gorley 3xE27, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
73,60 €
Globo 15698-4H - Dizajnový luster Gorley 4xE27, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
89,60 €
Globo 15698H - Dizajnový luster Gorley 1xE27, Ø400, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
53,10 €
Globo 15698D - Dizajnové stropné svietidlo Gorley 5xE14, Ø320, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
80,30 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 15839H - Krištáľový luster Corry 1xE27, Ø210, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
54,40 €
Globo 15760-5 - Krištáľový luster Wolli 5xE14, Ø300, matný nikel
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
97,65 €
Globo 15839-4H - Krištáľový luster Corry 4xE27, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
185,05 €
Globo 56007-5H - LED krištáľový luster Tobias 50W, 4000K, 3710lm, Ø450, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
65,85 €
Globo 15698H - Dizajnový luster Gorley 1xE27, Ø400, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
53,10 €
Globo 67037-76 - K5 krištáľový luster Marilyn I LED 76W, 3000-6000K, 110-3060lm, Ø700, chróm/číra + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 3-6 prac. dní
428,45 €
Globo 57911-4HB - Luster Robby black 4xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
61,10 €
Globo 15760-3 - Krištáľový luster Wolli 3xE14, Ø250, matný nikel
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
60,35 €
Globo 67162-50 - K5 krištáľové svietidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 2995lm, Ø500, číra/chróm + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
247,35 €
Globo 15560-4H - Luster Milley 4xE27, matná čierna/mosadz
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
249,30 €



























































