Greenlux GXPS257 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-S B 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2550lm, 420x420, čierna + nast. výkon
| Výrobca: Greenlux | |
| Kód: GRE-GXPS257 |
| Výrobca: | Greenlux |
| Adresa výrobce: | Na Zbytkách 41, 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku, CZ |
| E-mail: | efakturace@greenlux.cz |
Greenlux GXPS257 – Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-S B 24/20/18W, 3000/4000/6000K, 2550lm, IP54, 420x420, čierna
Elegantné stropné LED svietidlo Greenlux NOX-S B v čiernom prevedení spája moderný vzhľad s vysokou funkčnosťou a odolnosťou voči vlhkosti. Vďaka krytiu IP54 je ideálne nielen do kúpeľní, ale aj do chodieb, kuchýň či technických miestností. Umožňuje nastavenie výkonu (24/20/18W) a teploty svetla (3000/4000/6000K) prostredníctvom prepínačov na zadnej strane – prispôsobíte si ho tak podľa potreby aj nálady.
Mliečny difúzor z polypropylénu zabezpečuje rovnomerné rozptýlenie svetla bez oslnenia a široký uhol svietenia 115°. Vďaka obojstrannému svetelnému vyžarovaniu svietidlo osvetľuje priestor nielen smerom nadol, ale aj jemne presvetľuje strop, čo dodáva miestnosti príjemný vzhľad. Montáž je jednoduchá – svietidlo sa nasadzuje pootočením na montážnu konzolu, zapojenie uľahčuje bezskrutková svorkovnica. Výrobné nastavenie: 24W / 4000K.
Svietidlo sa vyznačuje vysokou účinnosťou (106 lm/W) a úsporou energie až 90 % oproti klasickým žiarovkám. Jeho tenký profil (30 mm) pôsobí moderne a elegantne.
Technické parametre:
- Napätie: 220–240 V
- Výkon: 24/20/18 W (nastaviteľný)
- Svetelný tok: 2550/2200/2000 lm (3300 lm na čipe)
- Teplota svetla: 3000/4000/6000 K (nastaviteľná)
- Index podania farieb (CRI): 80
- Účinník: 0,9
- Uhol svietenia: 115°
- Materiál: polypropylén (PP)
- Krytie: IP54
- Rozmery: 420x420x30 mm
- Životnosť: 25 000 h
- Trieda izolácie: II
- Montáž: prisadená (stropná alebo nástenná)
- Farba: čierna
- Hmotnosť: 1370 g
Vhodné použitie:
Ideálne pre kúpeľne, chodby, toalety a menšie obytné priestory, kde je potrebné spoľahlivé, energeticky úsporné a elegantné osvetlenie s jemným nasvietením stropu, ktoré vytvára útulnú a modernú atmosféru.
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | teplá biela, studená biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 24 W |
| Svetelný tok: | 2550 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 25000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 115 ° |
| Dĺžka: | 420 mm |
| Šírka: | 420 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Greenlux GXPS250 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-R W 18/14/12W, 3000/4000/6000K, IP54, 2100lm, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS251 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-R B 18/14/12W, 3000/4000/6000K, IP54, 2100lm, Ø300, čierna + nast. výkon
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Greenlux GXPS252 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-S W 18/14/12W, 3000/4000/6000K, IP54, 2000lm, 300x300, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS253 – Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-S B 18/14/12W, 3000/4000/6000K, 2000lm, IP54, 300x300, čierna + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS254 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-R W 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2700lm, Ø420, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 79 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS255 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-R B 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2700lm, Ø420, čierna + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS256 – Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-S W 24/20/18W, 3000/4000/6000K, 2550lm, IP54, 420x420, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS258 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-L W 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2700lm, 595x295, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS259 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-L W 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2700lm, 595x295, čierna + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXDS302v2 - Stropné svietidlo Daisy RIVA 1xE27 IP44, Ø268, mliečna
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
Greenlux GXPS240 - Stropné LED svietidlo SLIDE 3CCT ADJ 24/18/12/6W, 2900/4000/6200K, IP44, 2400lm, Ø300, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Greenlux GXPS252 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-S W 18/14/12W, 3000/4000/6000K, IP54, 2000lm, 300x300, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS255 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-R B 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2700lm, Ø420, čierna + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS254 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-R W 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2700lm, Ø420, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 79 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS250 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-R W 18/14/12W, 3000/4000/6000K, IP54, 2100lm, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXDS303v2 - Stropné svietidlo Daisy RIVA 2xE27 IP44, Ø340, mliečna
Skladom 14 ksihneď na odoslanie
Greenlux GXPS258 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-L W 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2700lm, 595x295, biela + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS253 – Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-S B 18/14/12W, 3000/4000/6000K, 2000lm, IP54, 300x300, čierna + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní
Greenlux GXPS259 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo NOX-L W 24/20/18W, 3000/4000/6000K, IP54, 2700lm, 595x295, čierna + nast. výkon
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-7 dní




























































