PREZENT 70219 - Kúpeľňové LED svietidlo Tetrim mini 15W, 4000K, 1750lm, IP44, 605mm, chróm/biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-70219 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | akryl, plast |
| Farba: | chróm-lesklý, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 15 W |
| Svetelný tok: | 1750 lm |
| S vypínačom: | áno |
| Dĺžka: | 605 mm |
| Výška: | 45 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 70218 - Kúpeľňové LED svietidlo Tetrim mini 6W, 4000K, 750lm, IP44, 405mm, chróm/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
23,40 €
PREZENT 70220 - Kúpeľňové LED svietidlo Tetrim mini 20W, 4000K, 2500lm, IP44, 905mm, chróm/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
35,10 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 27304 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
18,55 €
Prezent 70334 - Stropné LED svietidlo Famo 20W, 3000-6000K, 2200lm, IP65, Ø230, čierna + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
23,30 €
Prezent 27022 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 24W, 4000K, 1900lm Ø270, IP44/20, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
35,10 €
PREZENT 49008 - Stropné svietidlo NORD 2xE27, IP44, Ø285, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
48,80 €
PREZENT 67102 - Stropné svietidlo PILLS I. 2xE27/60W, IP44, saténový chróm, 295mm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
56,60 €
PREZENT 67115 - Stropné svietidlo PILLS III. 2xE27, IP44, 295mm, čierne
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
56,60 €
Prezent 27317 - Stropné LED svietidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
67,30 €
PREZENT 1501 - Stropné svietidlo ASPEN I 2xE27/60W, IP44 opálové sklo
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
32,20 €
PREZENT 67113 - Stropné svietidlo PILLS III. 1xE27, IP44, 190mm, čierne
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
30,25 €
PREZENT 70222 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Fontea 12W, 4000K, 1350lm, IP44, 600mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
35,10 €




























































