SPECTRUM WOJ+14663 - LED žiarovka E27 GLS COG 6,8W, 3000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14663 |
Dostupnosť:
Skladom 12 ks
ihneď na odoslanie Dalších 5085 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 5085 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Farba: | čirá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 6, 8 W |
| Svetelný tok: | 1450 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 50000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyžarovací uhol: | 300 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 60 mm |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14664 - LED žiarovka E27 GLS COG 6,8 W, 4000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
4,80 €
SPECTRUM WOJ+14665 - LED žiarovka E27 GLS COG 6,8W, 6000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladom 15 ksihneď na odoslanie
4,80 €
Mohlo by vás zaujímať
Spectrum WOJ+14599_3PACK - LED žiarovka E27, COG 7W, 2700K, 770lm, 300°
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
3,55 €
SPECTRUM WOJ+14653 - LED žiarovka E27 COG 6W, 1800K, 540lm, 300°
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
1,40 €
SPECTRUM WOJ+14665 - LED žiarovka E27 GLS COG 6,8W, 6000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladom 15 ksihneď na odoslanie
4,80 €
SPECTRUM WOJ+14248_A70 - LED žiarovka A70 E27 230V 18W 3000K 1800lm 180° 70x137mm SPECTRUM
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
3,70 €
SPECTRUM WOJ+14364 - LED žiarovka E27 230V 11W 2700K 1450lm 300° COG mliečna
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
2,20 €
SPECTRUM WOJ+14335 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 4000K 510lm 300° COG číra
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14652 - LED žiarovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
1,05 €
SPECTRUM WOJ+14074 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 2700K 400lm 300 ° COG mliečna
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14341 - LED žiarovka G125 E27 230V 8W 4000K 1050lm COG 300° číra SPECTRUM
skladom u dodávateľa 743 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,70 €




























































