Globo 15548H1 - Luster Maxy 1xE27, Ø290, matná čierna/dymová
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-15548H1 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | matná čierna, dymová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 290 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15548-3D - Stropné svietidlo Maxy 3xE27, Ø450, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 3-6 prac. dní
111,35 €
Globo 15548-3H - Luster Maxy 3xE27, Ø480, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
157,45 €
Globo 15548-6H - Luster Maxy 6xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 3-6 prac. dní
269,10 €
Globo 15548W - Nástenné svietidlo Maxy 1xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 3-6 prac. dní
42,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 56007-5H - LED krištáľový luster Tobias 50W, 4000K, 3710lm, Ø450, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
65,85 €
Globo 15698-4H - Dizajnový luster Gorley 4xE27, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
89,60 €
Globo 67201SH-30 - LED luster Panda 30W, 3000K, 1370lm, Ø600, matná čierna/opál
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
111,70 €
Globo 15265-5H - Textilný luster Tarok 5xE14, matný nikel/strieborná
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
58,15 €
Globo 15229H2 - Textilný luster Clarke gold 3xE27, 650x250, matný nikel/čierna/zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
71,70 €
Globo 21002-3H - Luster Olly 3xE14, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-6 prac. dní
70,10 €
Globo 21002H - Luster Olly 1xE27, Ø110, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
22,10 €
Globo 57911HW - Luster Robby white 1xGU10, biela/chróm
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 3-6 prac. dní
18,55 €
Globo 15839H1 - Krištáľový luster Corry 1xE27, Ø280, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 3-6 prac. dní
78,40 €
Globo 15698-3H - Dizajnový luster Gorley 3xE27, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
73,60 €


























































