Globo 57911HB - Luster Robby black 1xGU10, matná čierna/chróm
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-57911HB |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov |
| Farba: | matná čierna, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 57911-4HB - Luster Robby black 4xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
61,10 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 15178 - Luster Earth 1xE27, Ø350, plast/akryl
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
23,40 €
Globo 15706-3H - Luster Reid 3xE27, matná čierna/dymové sklo/imitácia dreva
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 15511H - Luster Ticco 1xE27, Ø340, kov/sklo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
20,80 €
Globo 15548-3H - Luster Maxy 3xE27, Ø480, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
157,45 €
Globo 15698-3H - Dizajnový luster Gorley 3xE27, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
73,60 €
Globo 15555-6H - Drevený luster Lila 6xE27, Ø590, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 3-6 prac. dní
205,10 €
Globo 15560-4H - Luster Milley 4xE27, matná čierna/mosadz
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
249,30 €
Globo 15555-4H - Drevený luster Lila 4xE27, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
122,25 €
Globo 56007-5H - LED krištáľový luster Tobias 50W, 4000K, 3710lm, Ø450, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
65,85 €
Globo 15698-3HR - Dizajnový luster Gorley 3xE27, Ø470, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
73,60 €

























































