Globo 57911-4HW - Lustr Robby white 4xGU10, bílá/chrom
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-57911-4HW |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 4x35 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 650 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 57911HW - Luster Robby white 1xGU10, biela/chróm
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 3-6 prac. dní
18,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 15228H - Luster Kidal 1xE27, Ø400, matný nikel/strieborná
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
45,25 €
Globo 15548-6H - Luster Maxy 6xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 3-6 prac. dní
269,10 €
Globo 15663-3H - Luster Pablo 3xE27, Ø440, drevo/matná čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
84,15 €
Globo 15839-4H - Krištáľový luster Corry 4xE27, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
185,05 €
Globo 56007-5H - LED krištáľový luster Tobias 50W, 4000K, 3710lm, Ø450, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
65,85 €
Globo 15707-3HR - Luster Reid 3xE27, Ø270, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-6 prac. dní
48,65 €
Globo 15707-3H - Luster Reid 3xE27, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
50,90 €
Globo 15566HA - Luster Giuseppe 1xE27, Ø280, matná čierna/jantárové sklo
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 3-6 prac. dní
41,90 €
Globo 21002-3H - Luster Olly 3xE14, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-6 prac. dní
70,10 €
Globo 15707-4H - Luster Reid 4xE27, matná čierna/drevo/dymové sklo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
63,05 €


























































