Globo 57911-4HB - Luster Robby black 4xGU10, matná čierna/chróm
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-57911-4HB |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov |
| Farba: | matná čierna, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x35 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 650 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 57911HB - Luster Robby black 1xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
17,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 15707-4H - Luster Reid 4xE27, matná čierna/drevo/dymové sklo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
63,05 €
Globo 15839H - Krištáľový luster Corry 1xE27, Ø210, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
54,40 €
Globo 15548H1 - Luster Maxy 1xE27, Ø290, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 3-6 prac. dní
72,00 €
Globo 15511H - Luster Ticco 1xE27, Ø340, kov/sklo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
20,80 €
Globo 15698-4H - Dizajnový luster Gorley 4xE27, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
89,60 €
Globo 56007-4H - LED krištáľový luster Tobias 48W, 4000K, 332lm, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
84,15 €
Globo 57911HG - Luster Robby wood 1xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
21,10 €
Globo 15706-3H - Luster Reid 3xE27, matná čierna/dymové sklo/imitácia dreva
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 15566H - Luster Giuseppe 1xE27, Ø280, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 3-6 prac. dní
37,30 €
Globo 57911HW - Luster Robby white 1xGU10, biela/chróm
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 3-6 prac. dní
18,55 €


























































