Globo 15548-3H - Luster Maxy 3xE27, Ø480, matná čierna/dymová
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-15548-3H |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
Priemer skiel: 1x18cm, 1x24cm, 1x29cm
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | matná čierna, dymová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 480 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15548-3D - Stropné svietidlo Maxy 3xE27, Ø450, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 3-6 prac. dní
111,35 €
Globo 15548-6H - Luster Maxy 6xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 3-6 prac. dní
269,10 €
Globo 15548H1 - Luster Maxy 1xE27, Ø290, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 3-6 prac. dní
72,00 €
Globo 15548W - Nástenné svietidlo Maxy 1xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 3-6 prac. dní
42,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 15511H - Luster Ticco 1xE27, Ø340, kov/sklo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
20,80 €
Globo 15265-5H - Textilný luster Tarok 5xE14, matný nikel/strieborná
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
58,15 €
Globo 57911HW - Luster Robby white 1xGU10, biela/chróm
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 3-6 prac. dní
18,55 €
Globo 15548-6H - Luster Maxy 6xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 3-6 prac. dní
269,10 €
Globo 67201SH-30 - LED luster Panda 30W, 3000K, 1370lm, Ø600, matná čierna/opál
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
111,70 €
Globo 15707-4H - Luster Reid 4xE27, matná čierna/drevo/dymové sklo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
63,05 €
Globo 15560-4H - Luster Milley 4xE27, matná čierna/mosadz
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
249,30 €
Globo 15229H - Textilný luster Clarke gold 1xE27, Ø400, matný nikel/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
48,65 €
Globo 15706-3H - Luster Reid 3xE27, matná čierna/dymové sklo/imitácia dreva
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 56140-9H - Dizajnový luster Riha 9xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 3-6 prac. dní
180,15 €


























































