TK Lighting 4837 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, grafit/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4837 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | čierna, grafit |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 300 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5827 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
46,00 €
TK Lighting 5825 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 4972 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
70,10 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10077 - Luster Cono S 1xE27, Ø190, žltá
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
23,05 €
TK Lighting 11018 - Luster MISTY 3xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
82,05 €
TK Lighting 10009 - Luster Cono 1xE27, Ø320, biela
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
48,80 €
TK Lighting 4802 - Luster Nicol 4xE27, béžová/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
137,45 €
TK Lighting 11603 – Luster CALMA 4xE27, béžová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
184,50 €
TK Lighting 5383 - Luster Esme 6xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
277,65 €
TK Lighting 4895 - Luster Cairo 3xE27, Ø250, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
71,35 €
TK Lighting 10175 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, tehlová
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
59,45 €
TK Lighting 10621 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø335, béžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
48,80 €
TK Lighting 5945 - Luster Nilos 17xG9, Ø520, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
675,20 €


























































