SPECTRUM WOJ+06707 - Stropné svietidlo Allday 1xT8 G13, 63,5 cm, čierna
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+06707 |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Stropné svietidlo SPECTRUM WOJ+06707. Svietidlo je vyrobené z ocele v čiernej farbe a z plastu v bielej farbe. Výhodou svietidla je vymeniteľný zdroj G13 T8 - svietidlo je možné osadiť LED trubicou podľa požadovaného výkonu a farby svietenia. Zdroj (LED trubica) nie je súčasťou balenia. Svietidlo je dlhé 635 mm a výšku má iba 65 mm. U svietidla nie je vidieť žiadnu skrutku a má čistý a jednoduchý dizajn. Svietidlo môžeme umiestniť do kancelárie, chodby, garáže alebo akejkoľvek väčšej miestnosti.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G13 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 250 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 635 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Hĺbka: | 73 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
SPECTRUM WOJ+06708 - Stropné svietidlo Allday 1xT8 G13, 125cm, čierna
skladom 5 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Spectrum SLIP005064 - Stropné kúpeľňové svietidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, biela
skladom u dodávateľa 2453 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047315CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, čierna/prizmatický kryt
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Spectrum SLI031061CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA FUSION 20W/30W/40W, 3000/4000/6000K, IP44, 5400lm, 330x330, biela
skladom u dodávateľa 480 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047319CCT_PW – Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250 lm, UGR<19, čierna, prizmatický kryt
skladom u dodávateľa 269 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI043035CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 1282 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLIP005065 - Stropné kúpeľňové svietidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, čierna
skladom u dodávateľa 2381 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropné LED svietidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
Spectrum SLI031059CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400x400, biela
skladom u dodávateľa 436 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI031060CCT_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400x400, čierna
skladom u dodávateľa 794 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI031034CW_PW - Stropné LED svietidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 6000K, 2050lm, IP54, Ø250, čierna/biela
skladom u dodávateľa 887 ksdodanie 3-7 prac. dní



























































