TK Lighting 5151 - Stojacia lampa Chicago 1xE27, Ø410, čierna/ľana
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5151 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | čierna, lněná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 410 mm |
| Výška: | 1510 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5150 - Stolová lampička Chicago 1xE27, Ø250, čierna/ľana
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
47,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16010 - Stojacia lampa Cono 1xE27, Ø310x1450, čierna
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
97,80 €
TK Lighting 16036 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, ľan/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
173,65 €
TK Lighting 5896 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
120,40 €
TK Lighting 16150 – Stojacia lampa LAVA BROWN 3xG9, hnedá/koňak
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
122,50 €
TK Lighting 16031 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnedá/zlatá
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
128,90 €
TK Lighting 2919 - Stojacia textilná lampa Maja 1xE27, Ø450, biela
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
94,80 €
TK Lighting 5890 - Stojacia textilná lampa Harmony nature 1xE27, Ø500, čierna/prírodná
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
139,55 €
TK Lighting 6645 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žltá
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
104,00 €
TK Lighting 5864 - Stojacia lampa Jump 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
93,55 €
TK Lighting 16013 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
122,50 €


























































