TK Lighting 16040 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/žltá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16040 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | biela, žltá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 120 mm |
| Výška: | 210 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16043 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
37,35 €
TK Lighting 16044 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/čierna
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
37,35 €
TK Lighting 16038 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/béžová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
37,35 €
TK Lighting 16041 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/oranžová
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
35,20 €
TK Lighting 16042 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/tehlová
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
37,35 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 5903 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, mätová/zlatá/sklo/textil
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
135,45 €
TK Lighting 16027 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, ľan/hnedá
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 5150 - Stolová lampička Chicago 1xE27, Ø250, čierna/ľana
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
47,35 €
TK Lighting 5291 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
54,60 €
TK Lighting 5463 - Stolová lampička Fiord 1xE27, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 4-14 dní
111,15 €
TK Lighting 668 - Stolová lampička Vaio gray 1xE27, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,45 €
TK Lighting 5989 - Stolná textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/zelená
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €
TK Lighting 16047 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, čierna/sklo/textil
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
135,45 €
TK Lighting 5293 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
50,35 €


























































