TK Lighting 4523 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 2xG9, biela/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4523 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | drevo, sklo, kov |
| Farba: | borovica, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x8 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 510 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4524 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 4xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
57,15 €
TK Lighting 4525 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 6xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
82,75 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 1369 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
124,75 €
TK Lighting 6411 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
85,10 €
TK Lighting 4961 - Nástenné drevené svietidlo Oslo black 1xE27, čierna/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
43,95 €
TK Lighting 6431 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
85,10 €
TK Lighting 11009 - Nástenné drevené svietidlo OSLO SABIA 1xE27, béžová/drevo + vypínač
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 6019 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 12W, 3000K, 1480lm, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 4-14 dní
69,30 €
TK Lighting 11077 - Nástenné svietidlo VIRLO 1xE14, drevo/sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 4524 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 4xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
57,15 €
TK Lighting 5565 - Nástenné drevené svietidlo Hoja XL 4xG9, dub
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
62,90 €
TK Lighting 4754 - Nástenné drevené svietidlo Tavola long 2xG9, 500x80, hnedá
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
43,10 €


























































