TK Lighting 4571 - Stropné bodové svietidlo Logan 4xGU10, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4571 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x10 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 110 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4570 - Stropné bodové svietidlo Logan 3xGU10, biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
44,75 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5372 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2053 ksdodanie 4-14 dní
17,05 €
TK Lighting 10000 - Stropné bodové svietidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
41,75 €
TK Lighting 10793 - Bodové svietidlo AMIS BLACK 1xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 1930 ksdodanie 4-14 dní
19,20 €
TK Lighting 10070 - Stropné svietidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentná
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
150,65 €
TK Lighting 5769 - Stropné drevené svietidlo Estera wood 4xG9, biela/borovica/béžová
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
87,15 €
TK Lighting 6914 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2050 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 5349 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 560 ksdodanie 4-14 dní
19,60 €
TK Lighting 10796 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 3xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 465 ksdodanie 4-14 dní
70,75 €
TK Lighting 4570 - Stropné bodové svietidlo Logan 3xGU10, biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
44,75 €
TK Lighting 10071 - Stropné svietidlo Fairy gold 6xG9, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
229,90 €



























































