Prezent 239 - Lampička Tiffany XXIII. 1xE14, Ø205, antická hnedá
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-239 |
ihneď na odoslanie Dalších 5 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 2-5 dní
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Prezent 239 – Lampička Tiffany XXIII. 1xE14, Ø205, antická hnedá/tiffany
Elegantná Tiffany lampička XXIII. predstavuje štýlové dekoratívne osvetlenie inšpirované tradičným remeselným spracovaním. Dominantou svietidla je vitrážové tienidlo z farebného skla, ktoré vytvára príjemne tlmené svetlo a zvýrazňuje útulnú atmosféru interiéru. Vďaka svojmu charakteru je ideálna ako nočná lampička, osvetlenie na komodu alebo dizajnový doplnok do obývačky.
Pevná konštrukcia kombinuje kovovú základňu v antickom hnedom prevedení a sklenené tienidlo. Svietidlo je určené pre žiarovku s päticou E14 (max. 40W), pričom zdroj nie je súčasťou balenia. To umožňuje zvoliť ideálnu farbu svetla aj intenzitu osvetlenia podľa potrieb. Tiffany štýl osvetlenia vychádza z historických návrhov, ktoré sú dodnes obľúbené pre svoju jedinečnosť.
Vlastnosti
• Typ svietidla: stolná lampička
• Štýl: Tiffany
• Pätica: E14
• Počet žiaroviek: 1
• Max. výkon: 1x max. 40W
• Materiál: kov / sklo
• Farba: antická hnedá / tiffany
• Napätie: 230 V
• Krytie: IP20
• Priemer: 205 mm
• Montáž: stolná
• Použitie: interiér
• Zdroj svetla v balení: nie
Hlavné výhody
• Elegantná Tiffany lampička s vitrážovým sklom
• Priemer 205 mm pre výraznejší svetelný efekt
• Možnosť použiť LED žiarovku E14 podľa požiadaviek
• Kombinácia materiálov pre dlhú životnosť svietidla
• Dekoratívne osvetlenie interiéru vhodné do klasických aj vintage priestorov
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | antika, hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 205 mm |
| Výška: | 355 mm |
Prezent 242 - Lampička Tiffany XXIV. 1xE14, Ø190, antická hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Prezent 241 - Luster Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 238 - Luster Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 243 - Nástenné svietidlo Tiffany XXIV. 1xE14, antická hnedá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 240 - Nástenné svietidlo Tiffany XXIII. 1xE14, antická hnedá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 1702 - Stolová lampička Tiffany XX. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
PREZENT 81 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 224 - Stolná lampička TIFFANY XVIII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 221 - Stolná lampička TIFFANY XVII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE14/40W
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 173 - Stolná lampička TIFFANY III 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 107 - Stolná lampička TIFFANY IX 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme

























































