PREZENT 75567 - Stropné bodové svietidlo TONG 3xE14 saténový nikel/svetlé drevo
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov, drevo, sklo |
| Farba: | biela, saténový chróm |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 3x25, 25 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 456 mm |
| Šírka: | 456 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hĺbka: | 456 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75566 - Stropné bodové svietidlo TONG 2xE14, saténový nikel/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
40,00 €
PREZENT 75565 - Bodové svietidlo TONG 1xE14, saténový nikel/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 75556 - Stropné bodové svietidlo PONY 2xE14, čierna/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €
PREZENT 27506 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 5xE14, biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
68,30 €
PREZENT 75453 - Stropné bodové svietidlo PADRE 4xE14, chróm/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
70,25 €
PREZENT 27504 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 2xE14, biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
29,25 €
PREZENT 75451 - Stropné bodové svietidlo PADRE 2xE14, chróm/drevo
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
38,05 €
PREZENT 27503 - Bodové svietidlo TAMETA 1xE14 biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
15,60 €
PREZENT 75450 - Bodové svietidlo PADRE 1xE14, chróm/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
PREZENT 75555 - Bodové svietidlo PONY 1xE14, čierna/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
PREZENT 75452 - Stropné bodové svietidlo PADRE 3xE14, chróm/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
54,65 €
PREZENT 467 - Stropné bodové svietidlo ZEUS 3xE14/R50, Ø300, matný nikel/čerešňa/chróm
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
32,20 €


























































