Rendl R13482 - Stropné LED svietidlo Larisa 20W, 3000K, 1600lm, Ø220, perleťová zlatá
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13482 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | perleťově zlatá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Svetelný tok: | 1600 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 220 mm |
| Hĺbka: | 58 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12842 - Stropné LED svietidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, biela
skladom u dodávateľa 223 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R12843 - Stropné LED svietidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, perleťová zlatá
skladom u dodávateľa 103 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R13479 - Stropné LED svietidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, čierna
skladom u dodávateľa 246 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13851 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, biela, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
109,20 €
Rendl R14361 - Stropné LED svietidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, perleťová zlatá
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R12842 - Stropné LED svietidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, biela
skladom u dodávateľa 223 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R12198 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Esica 6W, 3000K, 435lm, IP44, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 169 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13328 - Stropné LED svietidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, biela
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
229,50 €
Rendl R13679 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
251,70 €
Rendl R13267 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, biela, stmievanie TRIAC
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl R13329 - Stropné LED svietidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 83 ksdodanie 6-14 dní
229,50 €
Rendl R13551 - Stropné LED svietidlo Larisa R 10W, 3000K, 800lm, Ø116, čierna, stmievanie TRIAC
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
80,20 €
Rendl R12063 - Stropné LED svietidlo Structural 40W, 3000K, 2918lm, 400x400, biela
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
98,10 €


























































