Rendl R13790 - Stropné sadrové svietidlo Jack 3xGU10, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13790 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
Svietidlo je možné pretierať interiérovými farbami.
| Materiál: | sadra |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 3x5 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 230 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13791 - Stropné sadrové svietidlo Colin 1xGU10, Ø166, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
47,30 €
Rendl R13789 - Stropné sadrové svietidlo Gina 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
105,30 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13607 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 198 ksdodanie 6-14 dní
46,20 €
Rendl R12745 - Stropné bodové svietidlo Tuba 1xGU10, Ø70, matná biela/zlatá
skladom u dodávateľa 80 ksdodanie 6-14 dní
42,50 €
Rendl R13867 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, biela/česaná mosadz
skladom u dodávateľa 276 ksdodanie 6-14 dní
53,60 €
Rendl R13791 - Stropné sadrové svietidlo Colin 1xGU10, Ø166, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
47,30 €
Rendl R13779 - Stropné bodové svietidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
46,20 €
Rendl R12667 - Stropné bodové svietidlo Gaya 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 225 ksdodanie 6-14 dní
28,85 €
Rendl R12497 - Stropné bodové LED svietidlo Bogard 5W, 3000K, 414lm, 40 °, matná čierna
skladom u dodávateľa 135 ksdodanie 6-14 dní
57,30 €
Rendl R11772 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
123,80 €
Rendl R10454 - Stropné svietidlo Coles SQ 1xGU10, Ø130, sadra
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
101,60 €
Rendl R13795 - Stropné svietidlo Volca 1xGU10, betón/dekor tmavý granit
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 6-14 dní
36,20 €



























































