Rendl R12735 - Stropné bodové svietidlo Agate 1xGU10, 82x82, matná biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12735 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | matná biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 82x82 mm |
| Výška: | 94 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R11772 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12745 - Stropné bodové svietidlo Tuba 1xGU10, Ø70, matná biela/zlatá
skladom u dodávateľa 80 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R11957 - Stropné svietidlo Jack SQ 1xGU10, 110x110, sadra
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12454 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R12516 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø64, čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
30,90 €
Rendl R12499 - Stropné bodové LED svietidlo Bogard 2x5W, 3000K, 700lm, 40°, matná čierna
skladom u dodávateľa 93 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R12839 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
98,05 €
Rendl R12354 - Stropné svietidlo Gina S 1xGU10, Ø70, sadra
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13539 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R14230 - vonkajšie stropné svietidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, svetlosivá
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €



























































