Rendl R13791 - Stropné sadrové svietidlo Colin 1xGU10, Ø166, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13791 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Svietidlo je možné pretierať interiérovými farbami.
| Materiál: | sadra |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 5 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 166 mm |
| Výška: | 112 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13789 - Stropné sadrové svietidlo Gina 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 6-14 dní
105,50 €
Rendl R13790 - Stropné sadrové svietidlo Jack 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12517 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø84, čierna
skladom u dodávateľa 249 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R11680 - Stropné svietidlo Gina 1xGU10, Ø110, sadra
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12731 - Stropné bodové svietidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná čierna
skladom u dodávateľa 108 ksdodanie 6-14 dní
27,75 €
Rendl R13606 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13869 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosadz
skladom u dodávateľa 253 ksdodanie 6-14 dní
66,65 €
Rendl R11773 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R13795 - Stropné svietidlo Volca 1xGU10, betón/dekor tmavý granit
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13438 - Stropné svietidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sadra
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R13471 - Stropné bodové svietidlo Canto 1xGU10, Ø75, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
26,20 €
Rendl R13496 - Stropné bodové svietidlo Connor 1xGU10, Ø69, biela/čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €

























































