TK Lighting 16013 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, hnedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16013 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 4 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 4 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Farba: | hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5241 - Textilná lampa Linobianco 1xE27, Ø500, biela/prírodná
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
118,95 €
TK Lighting 5465 - Stojacia lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
122,35 €
TK Lighting 2920 - Stojacia textilná lampa Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
94,90 €
TK Lighting 5286 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, čierna/borovica
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
114,90 €
TK Lighting 16006 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, biela/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
TK Lighting 698 - Stojacia lampa Vaio white 1xE27, biela/drevo
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
99,75 €
TK Lighting 16005 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, čierna/orech
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
143,90 €
TK Lighting 5284 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
124,50 €
TK Lighting 5216 - Stojacia lampa Deva white 1xE27, Ø500, drevo/textil/biela
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
146,25 €
TK Lighting 16031 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnedá/zlatá
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
129,00 €



























































