TOP LIGHT Dunaj K 30 - Stropné LED svietidlo Dunaj 18W, 4000K, 1620lm, Ø320, biela
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Dunaj K 30 |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Top Light Dunaj K 30 - Stropné LED svietidlo
Objavte dokonalú kombináciu elegancie a funkčnosti so stropným LED svietidlom Top Light Dunaj K 30! S výkonom 18W a svetelným tokom 1620 lm v neutrálnej bielej farbe (4000K) prináša toto svietidlo ideálne osvetlenie pre každý priestor.
Jeho moderný dizajn a jemné línie sa ľahko prispôsobia akejkoľvek miestnosti, či už ide o obývaciu izbu, kuchyňu alebo kanceláriu. Vďaka kvalitnému materiálu a dlhej životnosti LED technológie sa môžete tešiť na efektívne a úsporné osvetlenie po dlhé roky.
Pridajte do svojho interiéru štýl a komfort s Top Light Dunaj K 30 - osvetlite svoje priestory s eleganciou!
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 18 W |
| Svetelný tok: | 1620 lm |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 320 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Dunaj K 40 - Stropné LED svietidlo Dunaj 24W, 4000K, 2160lm, Ø380, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dunaj K 50 - Stropné LED svietidlo Dunaj 36W, 4000K, 3240lm, Ø480, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dunaj K 20 - Stropné LED svietidlo Dunaj 12W, 4000K, 1080lm, Ø250, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal H 60C RC - Stropné LED svietidlo Metal H 60C 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Ocean KS RC - Stropné LED svietidlo Ocean KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø365, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Ocean K CCT - Stropné svietidlo Ocean K CCT 50W, 3000/4000/6500K, 5000lm, Ø560, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Comet 30C CCT - Stropné LED svietidlo Comet 30C CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP54, Ø300, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Satellite 50B RC - Stropné LED svietidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, biela/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Revit H30C CCT - Stropné LED svietidlo Revit 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, 300x300, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Silver KL 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KL 24W, 6000K, 2160lm, IP44, Ø380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Silver HL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Norman 50C RC - Stropné LED svietidlo Norman 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø490, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Onyx KM RC - Stropné LED svietidlo Onyx KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, biela/čierna + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní


























































