Rendl R13515 - Vonkajšie nástenné svietidlo Selma 1xGU10, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13515 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 85 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13513 - Vonkajšie nástenné svietidlo Selma 1xGU10, IP54, biela
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 6-14 dní
30,35 €
Rendl R13514 - Vonkajšie nástenné svietidlo Selma 1xGU10, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
30,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12012 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R13513 - Vonkajšie nástenné svietidlo Selma 1xGU10, IP54, biela
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 6-14 dní
30,35 €
Rendl R10432 - Vonkajšie nástenné svietidlo Direzza 1xGU10, IP54, antracit
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
53,65 €
Rendl R12559 - Vonkajšie nástenné svietidlo Durant 1xE27, IP54, 250x109, antracit
skladom u dodávateľa 134 ksdodanie 6-14 dní
94,40 €
Rendl R13508 - Vonkajšie nástenné svietidlo Lizzi 1xGU10, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R12022 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 74 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12557 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 206 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R12825 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
68,45 €
Rendl R13610 - Vonkajšie nástenné svietidlo Desmond 2xGU10, IP44, striebornošedá
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 6-14 dní
57,40 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €



























































