PREZENT 203 - Nástenné svietidlo Tiffany II. 1xE14, hnedá antika/sklo
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-203 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Nástenné svietidlo v štýle Tiffany je vyrobené z kovu v antickej hnedej farbe a vytrážového skla.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | antika, hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 180 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 231 - Nástenné svietidlo Tiffany XIX. 1xE14, hnedá antika/sklo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
97,55 €
PREZENT 234 - Nástenné svietidlo Tiffany X. 1xE14, hnedá antika/sklo
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
117,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 1707 - Nástenné svietidlo Tiffany XXI. 1xE27, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 2-5 dní
136,60 €
PREZENT 73 - Nástenné svietidlo TIFFANY IV 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
107,30 €
PREZENT 222 - Nástenné svietidlo TIFFANY XVII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
102,45 €
PREZENT 228 - Nástenné svietidlo TIFFANY XVI. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
87,80 €
Prezent 240 - Nástenné svietidlo Tiffany XXIII. 1xE14, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
131,70 €
PREZENT 99 - Nástenné svietidlo TIFFANY WALL 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
112,20 €
PREZENT 234 - Nástenné svietidlo Tiffany X. 1xE14, hnedá antika/sklo
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
117,05 €
Prezent 1711 - Nástenné svietidlo Tiffany XXII. 1xE27, hnedá antika
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
136,60 €
PREZENT 231 - Nástenné svietidlo Tiffany XIX. 1xE14, hnedá antika/sklo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
97,55 €
Prezent 243 - Nástenné svietidlo Tiffany XXIV. 1xE14, antická hnedá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
117,05 €

























































