PREZENT 227 - Stolná lampička TIFFANY XVI. 1xE14/40W
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | hnedá antika, tiffany, dekor |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 175 mm |
| Šírka: | 175 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Hĺbka: | 175 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 221 - Stolná lampička TIFFANY XVII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
126,85 €
PREZENT 224 - Stolná lampička TIFFANY XVIII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
117,05 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 107 - Stolná lampička TIFFANY IX 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
131,70 €
PREZENT 91 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
87,80 €
Prezent 1709 - Stolová lampička Tiffany XXII. 1xE14, Ø200, hnedá antika
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,35 €
PREZENT 53 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE27/60W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
170,75 €
Prezent 239 - Lampička Tiffany XXIII. 1xE14, Ø205, antická hnedá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
141,45 €
PREZENT 67 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE14/40W
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
112,20 €
PREZENT 221 - Stolná lampička TIFFANY XVII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
126,85 €
Prezent 1706 - Stolová lampička Tiffany XXI. 2xE27, Ø300, hnedá antika
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
282,90 €
Prezent 1710 - Stolová lampička Tiffany XXII. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
282,90 €

























































