TK Lighting 1584 - Stropné svietidlo Rondo graphite 4xE27, Ø600, sivá/textil
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1584 |
Dostupnosť:
Skladom posledný 3 ks
ihneď na odoslanie Dalších 71 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 71 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, kov, plast |
| Farba: | sivá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 600 mm |
| Výška: | 150 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10154 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, žltá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,15 €
TK Lighting 3230 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
43,05 €
TK Lighting 5774 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø600, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 4-14 dní
114,10 €
TK Lighting 1587 - Stropné svietidlo Rondo black 4xE27, Ø600, čierna/textil
skladom u dodávateľa 174 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 2443 - Stropné svietidlo Rondo white 6xE27, Ø780, biela/textil
skladom u dodávateľa 179 ksdodanie 4-14 dní
132,00 €
TK Lighting 4239 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, grafit/čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
80,60 €
TK Lighting 3443 - Stropné textilné svietidlo Mona 5xE27, 810x470mm, biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
TK Lighting 10153 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 1534 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, modrá
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
46,55 €

























































