Prezent 1709 - Stolová lampička Tiffany XXII. 1xE14, Ø200, hnedá antika
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stolová lampička Prezent 1709 v tiffany štýle. Vhodná do retro miestností. Lampička je vyrobené zo skla a kovu. Svietidlo má päticu E14 a je možné ho osadiť LED žiarovkou, ktorá nie je súčasťou balenia.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | hnedá antika, multicolor |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 360 mm |
Prezent 1701 - Stolová lampička Tiffany XX. 1xE14, Ø200, hnedá antika
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 1702 - Stolová lampička Tiffany XX. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
Prezent 1705 - Stolová lampička Tiffany XXI. 1xE14, Ø200, hnedá antika
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 1706 - Stolová lampička Tiffany XXI. 2xE27, Ø300, hnedá antika
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 1710 - Stolová lampička Tiffany XXII. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 221 - Stolná lampička TIFFANY XVII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 53 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE27/60W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 1706 - Stolová lampička Tiffany XXI. 2xE27, Ø300, hnedá antika
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 91 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
PREZENT 227 - Stolná lampička TIFFANY XVI. 1xE14/40W
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
PREZENT 224 - Stolná lampička TIFFANY XVIII. 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní

























































